Hakkımızda

KAYA PLASTİK

1992’ de kurulmuş ilk strafor geri dönüşüm firması olup kuruluşundan bu yana geçen zamanda genişleyen hizmet yelpazesi ile strafor geri dönüşüm faaliyeti göstermektedir.Yetişmiş teknik altyapısı ile strafor geri dönüşümünde özel bir yere oturmuştur.

Amacımız müşteri memnuniyetini her zaman daha iyiye götürmek ve müşterilerimize daha kaliteli hizmet sunmaktır. Strafor geri dönüşümü doğa için büyük rol oynamaktadır, zira strafor(köpük) doğada kaybolmayan bir malzemedir. Ayrıca straforun çöpe atılması veya geri dönüşüm belgesine sahip olmayan firmalara verilmesi yasaktır. Ayrıca Firmamız Orman ve Şehircilik Bakanlığının verdiği geri dönüşüm tesisi lisansına sahiptir.

İstanbul hurda strafor, atık strafor firması olarak başta hurda strafor, atık strafor, takoz, Xps, Köpük, Eps, Polistren, erimiş strafor , takoz gibi ürünler ile ilgilenmekle beraber bu malzemelerin geri dönüşümünü yaparak çevreye katkı sağlamaktadadır.

Hurda Strafor , Atık Strafor, Xps, Köpük, Eps, Polistren, takoz gibi ürünlerinizin  hurdalarının geri dönüşüme kazandırılması maksadıyla kurulmuş bulunuyoruz. Şirketimiz çevre dostu projeleri desteklemektedir.  İstanbul’da hurda strafor, atık strafor, takoz  adresten hurda alım gücümüz daha fazladır. Kaliteli ve güvenilir bir hurda alım satım için firmamızı tercih etmeniz önemle tavsiye edilir.

Firmamız aracılığı güncel hurda fiyatlarını kolayca öğrenebilirsiniz. İstanbul Anadolu ve Avrupa yakasında size en yakın hurdacı firmasıyız. Bulunduğunuz konumda hurda strafor, atık strafor, takoz alacak firma numarası lazımsa doğru adres burasıdır. Hurda strafor, atık strafor , takoz alımlarımızın tamamında nakit para ile çalışıyoruz.

Firmamız, atık straforları , hurda strafor, takoz  bulunan işletmelerin adreslerine giderek, özel tasarlanmış araçlarımız ile atıkları yerlerinden teslim alır. Fabrikamıza getirilen atık straforlar hurda straforlar, takozlar makina ve teknik cihazlar yardımı ile  işlenerek tekrar ham madde haline getirilir. Tecrübeli olan personelimiz ile  hurda strafor , atık strafor geri dönüşümü yapmaktayız .Firmamız Polistren, Kristal, Çapak, Toz gibi her türlü hurda straforun, atık straforun, takozun alımıylada ilgilenmektedir.

Hurda ve Atık Strafor Galeri

Hurda Strafor , Atık Strafor Takoz,Xps, Köpük, Eps, Polistren gibi ürünlerinizin atıkları için bize ulaşabilirsiniz.